paşalimanı bistro & lounge

Akdeniz ve Türk Mutfaklarından Leziz Örnekler

Adana da 2013 yılında hizmete giren Paşalimanı Bistro & Lounge, gürültüden uzak bir ortamda güz sakinliğini yaşamak, kentin koşuşturmasından uzaklaşıp korunaklı bir limana sığınmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor.

Paşalimanı Bistro & Lounge kendi kendinizle başbaşa kalabileceğiniz, sessiz sessiz soluklanabileceğiniz, belki o sessizlikte oturup bir şeyler okuyabileceğiniz, belki Akdeniz ve Türk mutfaklarından eşsiz lezzetler bulabileceğiniz ya da alkollü-alkolsüz içkilerden yudumlayabileceğiniz bir sığınaktır kentin gürültüsünden sıkılanlar için.

Adana daki Şinasi Efendi Caddesi nde hizmete giren Paşalimanı Bistro & Lounge böyle bir sakinliği ve huzuru misafirlerine yaşatmak için açıldı. Kaliteli bira seçenekleri, eşsiz kokteylleri, kendisine özgü dekorasyonu, gürültüyü ortadan kaldıran yalıtımıyla "İnsanların dışarının boğuculuğundan korunduğu bir limandır" Paşalimanı Bistro & Lounge.

 

FELSEFEMİZ

Mevsiminde ulaşabildiğimiz bütün yöresel malzemelere çok fazla yabancı malzeme katmadan, doğallığını bozmadan, güzelliğini gizlemeden misafirlerimize sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda donmuş malzeme kullanmamaya çalışıyor, en saf haliyle misafirlerimize dünya standartlarında bir gastronomi deneyimi yaşatarak buradan mutlu ayrılmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

EV YAPIMI

Elimizden geldiğince her şeyi kendimiz ev yapımı yapmaya çalışıyoruz. Makarnalarımız, dondurmalarımız, ekmeklerimiz, çeşit çeşit turşularımız, tüm soslarımız. Çok az şeyi hazır alıyoruz. Bu da tabi büyük bir emek sarf edilmesini gerektiriyor. Bu emeğin karşılığını misafirlerimizin yüzünde küçük bir mutluluk gördüğümüz zaman alırız.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Temizlik anlayışımız ve depolama koşullarımız dünya standartlarındadır. İstasyonlarımız, çalışanlarımızın kurallara verdiği önem, her şeyin geri dönüşümüne dikkat edilmesi bizim için önemlidir. Havalandırma sistemimiz, Ters osmoz su sterilizasyon ünitemiz, sağlıklı-hijyenik bakteri tutmayan zemin kaplaması üzerinde üretim yapmak bizim önemli özelliklerimizdendir. Şeffaflığa önem verdiğimizden dolayı misafirlerimiz diledikleri zaman mutfağımızı ziyaret edebilmektedirler.

HACCP ISO-22000:2005 ve ISO-9001 sertifikamızın olması ve sürekli olarak özel denetmenler tarafından denetlenmemiz kalite ve üretim açısından bizim için vazgeçilmez unsurlar arasındadır.

ZENGİN MENÜ ve İÇECEK ÇEŞİTLERİMİZ

Menümüz mevsimine göre değişiklik göstermekte ve mevsiminde güzel olan  her şey menümüzde yer almaktadır. Akdeniz ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerin harmanlandığı mutfağımızda profesyonel ustalar eşliğinde hazırladığımız bu güzel lezzetleri misafirlerimize sunmaktayız. Dünyaca meşhur 100 lerce çeşidi barındıran zengin içecek menümüzde alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerini bulabilirsiniz.